SCOALA 1 Chirnogi CALARASI

Proiectul educational "Sotron doi"

Incepand cu luna aprilie 2018,Gradinita nr.1 Chirnogi desfasoara modulul educational "Sotron doi" - Asociatia OvidiuRo- unde copiii  care nu merg inca la gradinita se familiarizeaza cu mediul de invatare din gradinita si se inscriu pentru anul scolar urmator . Modulul se desfasoara timp de 10 sesiuni saptamanale a doua ore.

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid

Articole postate recent

Prev Next

Oferta educationala

Ciclul primar: · Clasa pregatitoare:  · Clasa I:  · Clasa a II...

Plan de scolarizare 2017-2018

Plan de scolarizare 2017-2018

Educatia ne uneste

„Tinerii sunt viitorul nostru. Suntem dedicați succesului lor.” La Școala ...

Online acum

Avem 6 vizitatori și niciun membru online