SCOALA 1 Chirnogi CALARASI

Excursie la Bran - Activități de recreere si distractie

Obiective vizitate: Muzeul Sinaia, Parcul Sinaia, Muzeul Rezervatiei Naturale Bucegi, Tărgul - Castelul Bran,  Casa Groazei- Bran, Club Vila Bran - unde am servit masa și am participat la diferite activitați  din cadrul programului de divertisment al zilei, alaturi de animatoare foarte amuzante. Activitatea cea mai indragita de copii a fost cea de călărie pe cai și ponei.

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid

Articole postate recent

Prev Next

Ziua Eroilor

Școala noastră a sărbătorit Înălţarea Domnului (Ziua Eroilor) astăzi, la 40...

Contract educational

Contract educational

Exterior scoala

{gallery}Scoala1Reorganizate/Exterior/Exterior{/gallery}

Online acum

Avem 6 vizitatori și niciun membru online