SCOALA 1 Chirnogi CALARASI

Excursie la Bran - Activități de recreere si distractie

Obiective vizitate: Muzeul Sinaia, Parcul Sinaia, Muzeul Rezervatiei Naturale Bucegi, Tărgul - Castelul Bran,  Casa Groazei- Bran, Club Vila Bran - unde am servit masa și am participat la diferite activitați  din cadrul programului de divertisment al zilei, alaturi de animatoare foarte amuzante. Activitatea cea mai indragita de copii a fost cea de călărie pe cai și ponei.

Abonati-va la newsletter si veti fi la curent cu ultimele stiri.

Mesaj rapid

Articole postate recent

Prev Next

Activitati

{gallery}Scoala1Reorganizate/Activitati/AtelierCreatie2{/gallery}   ...

Activitati dedicate Zilei Inva…

Astăzi, 5 iunie 2018, Școala Gimnazială nr. 1 Chirnogi a sărbătorit Ziua ...

Excursia elevilor de la cls. I…

{gallery}Scoala1Reorganizate/ExcursieIB{/gallery}  

Online acum

Avem 9 vizitatori și niciun membru online